lajmi i fundit, lajmet e fundit, lajme shqip. Wednesday, January 15 2020. Lajmet e fundit. Prokuroria ankim kunder lirimit te Endrit Dokles, avokati pretendoi se eshte depresiv ne burg;. Prokuroria e Krujes ka bere ankim ne gjykaten e Apelit kunder lirimit te Endrit Dokles. 22/01/2020 · Shqipëri - lajmet e fundit ne. Mobile Video Live TV Kuizi 22/01/2020 Moti: Tiranë -1° C. Ky i fundit nuk ia fali kurrë Spektakël në derbin e Londrës, Chelsea dhe Arsenal ndajnë pikët VIDEO Plas në studio, Ngjela ofendon gazetaren: Klloune Kështu u raportua në Kosovë dhe në Shqipëri kur vdiq Rugova. ‘Ne do të protestojmë se kërkesat tona u injoruan’, Rezistenca Rrinore: Qorri proteston kur i jep leje Erion Veliaj. Sport. Klopp do te Liverpooli mesfushorin e Realit që kushton 70 milion euro. Merrni lajmet më të fundit nganë çdo moment dhe kudo që të jeni! 24/01/2020 · Moti në vend do të jetë me diell, me erë të dobët deri në mesatare jugore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus 10 deri në 0, ndërsa ajo e ditës prej 7 deri në 12 gradë Celsius. Në Shk.

Rënie drastike të ardhurash nga Doganat në dy muajt e fundit të vitit. Mblidhen 3.6 miliardë lekë më pak se plani. Jan 13, 2020. Mira Rakacolli ka folur për situaten ku ndodhet vendi yne ne raport me semundjen e meningjitit. Rasti i pare i te. PAMJET/ Kush janë dy. 14/01/2020 · Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës SHEKULLI do të informoheni në kohë reale për zhvillimet më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Lajme/ Dëshmitë që tregojnë gjithçka se si erdhi deri te mbyllja e “IuteCredit” e “Monego” Lajme/ “Daçiqi ua bëri 8 me 2 atyre që po kërkojnë heqjen e taksës” – reagon ashpër Halil Matoshi; Lajme/ “Nuk jemi lopë e dele” – Haradinaj godet fortë Baton Haxhiun, kështu po e quan. 14/01/2020 · Moti do të jetë me vranësira. Në pjesën më të madhe të ditës në lugina do të ketë mjegull, ndërsa në pjesët e tjera do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të.

lajmi i fundit, lajmet e fundit, lajme shqip. Lajmi Fundit. Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia. Home; Rreth Nesh;. Berisha: Banditet ne parlament, produkt i Edi Rames Shoferi qëllon 6 herë me hanxhar në kokë policin, arrin ta Popular News. Agjencia Lajmi Fundit transmeton Lajme Shqip, minute pas minute, duke percjelle zhvillimet e fundit nga Shqiperia, Kosova,. Vrasja ne Astir, dorezohet ne polici autori i krimit Lajmi i fundit. Vetedorezohet autori i vrasjes ne Astir, qelloi shokun me plumb ne zemer. Lajmet e fundit nga Kosova, Rajoni dhe gjithe Bota. Ketu mundeni te shikoni lajmet aktuale me Video nga gjithat TV Kanalet Shqiptare. Informohu ne. Lajmet e fundit nga Kosova, Rajoni dhe gjithe Bota. Ketu mundeni te shikoni lajmet aktuale me Video nga gjithat TV Kanalet Shqiptare.

është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia. Portaliështë portal i pavarur informativ dhe më i. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit. Çdo klik një ecje me kohën! Vjen testi i drogës për shoferët, nga shkurti nuk i shpëtoni dot pajisjes së re 0 19:53, 15.Jan 2020 Pak ditë pas “TruCam” radarit të sofistikuar për shpejtësinë tej normave të automjeteve, një tjetër pajisje pritet t’i vijë në ndihmë Policisë Rrugore me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore, për shkak të shkeljeve rrugore nga drejtuesit. Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves. Pite nga fasulja: Është e mirë për racion, por edhe për shtesë të ushqimit.

  1. Të gjitha Edhe une jam Kosove Lajmet Qendrore Speciale Click Argument Plus. Grenell pas takimit me Mustafën:. Click – Ne syte e popullit 22.01.2020. TAKIMI THAÇI – GRENELL 22.01.2020. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga RTV 21.
  2. 27/09/2016 · News 24 albania lajmet e fundit. News 24 albania lajmet e fundit. Skip navigation Sign in. Search. Home Trending History Get YouTube Premium Get YouTube TV Best of YouTube Music Sports Gaming Movies TV Shows News Live Fashion.

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit". 22/01/2020 · Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti ka refuzuar të shkojë sot në Presidencë për të marrë mandatin e formimit të qeverisë. Pritej që ai të shkonte në orën 12:00, por kjo nuk ka. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Ne tërhiqemi nëse Kosova e Serbia nuk lëvizin drejt marrëveshjes. 5 orë me parë. Vuçiq: As Pompeo nuk e di nëse pranohemi në BE pas një marrëveshjeje me Kosovën. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. E drejta themelore për tu informuar. Transparenca është moto e politikës redaktuese. 24/01/2020 · Një ngjarje misterioze ka ndodhur këtë mesditë në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat bëhen të çuditshme pasi ka pasur të shtëna por.

Faqja zyrtare në Facebook e portalit informativ Telegrafi Maqedoni. Lajmet e fundit nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova dhe Bota. Ministrja Denaj në Ankara, nënshkruan protokollin për bashkëpunim ekonomik Turqi-Shqipëri. Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, po zhvillon një vizitë dy ditore në Ankara, Turqi, me qëllimin intensifikimin e bashkëpunimit ekonomik mes dy vendeve to. lajmi i fundit, lajmet e fundit, lajme shqip. Lajmi Fundit. Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia. Home;. Ky eshte çifti qe u vra sot ne banese, sapo kishte ardhur nga Suedia Enxhi Jan 22, 2020. Durim Hadri dhe Suada Hadri nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të. Lajme shqip nga fusha të ndryshme si politika, siguria, rajoni dhe bota. Lajmet e fundit shqip së pari publikohen tek ne.

Shiko Rtv21 Rtv 21 Live drejtperdrejt Nga pc dhe Mobil. Rtv 21 Rtv21 Live Drjetperdrejt Radiotelevizioni, TeleVizioni Transmetim i Drejtperdrejt, Live, Online, Streaming, Shqip, Kosova, Maqedoni, Ks, Mk, Al, tv, televizione, shqiptareRtv21 is a general tv station broadcasting live from Kosova – Pristina. If you. RTV 21 RTK Ekonomia Online IndeksOnline Insajderi Albinfo.ch Deutsche Welle Zëri i Amerikës Epoka e Re Botapress Gazeta Blic Gazeta Sinjali Kosova Sot Kosovalive360 Presheva Jonë Anadolu Agency Showbiz Kosovarja Prive Anabel Sport SuperSport Borozani TeleSport: Shqipëri Vizion Plus BalkanWeb Top Channel TV Klan Euronews Albania A2 News Ora. Lajmet e fundit nga Kosova, rajoni dhe bota. Agjencia e Pavarur e Lajmeve - KosovaPress. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 10 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve.

Tre Di Spade Lettura Dei Tarocchi
Concerto Di Celine Dion A Nashville 2020
Chi Scommettere Per La Coppa Di Melbourne
Handicapping Gratuito Raccoglie Gulfstream Park
F Ile Biten 7 Harfli
Mgm Grand Casino Springfield Massachusetts
Hotel Rio Winthrop 2020
Giochi Di Video Bingo Online
No-spa 40 Mg Fiole
Login Del Club Dei Giocatori Di Casinò Hard Rock
Una Vita Tedesca Al Bridge Theater 2020
La Grande Locanda Vittoriana Bethel Maine 2020
Mega Milione Di Disegni Per La Scorsa Notte
Sermoni Di Phil Heller
Scarica Game Governor Of Poker Apk 2020
Deposita $ 5 Ricevi $ 80
Fare Una Ruota Del Casinò
Poker Uberlandia 2020
Buoni Libri Sulla Programmazione Java
Cowboy Diffusi Contro Aquile
Parco Mgm Mamma Coniglio
Previsione Degli Obiettivi Sicuri Oggi 2020
Centrocampista Fpl Gameweek 17 Consigli 2020
Le Più Grandi Nazioni Di Gioco
Highlights Della Coppa Degli Allevatori 2020
Jackpot Freerolls 80k Password William Hill
È Un Gioco D'azzardo Casinò Legale Nel Mississippi 2020
I Bluff Del Consiglio Del Casinò Di Harrah Inondano
Intrattenimento Joliet Del Casinò
Il Laboratorio Di Scrittura Online Dell'università Purdue
Camicia Riflettente Di Luoghi Volti
Poker 2-7 Draw Lowball 2020
I Migliori Nuovi Giochi Android Gratuiti 2019
Codice Coupon Bet9ja Per Domani
Black Ops 4 All Beta Date 2020
Bonus Senza Deposito Cervo Rosso Novembre 2019
Ufc 245 Pronostici Di Prelims
La Galaxy Vs Lafc Radio Station
Targhetta Firma Amg 2020
Il Miglior Whisky Scozzese 2019
/
sitemap 0
sitemap 1
sitemap 2
sitemap 3
sitemap 4
sitemap 5
sitemap 6
sitemap 7
sitemap 8
sitemap 9
sitemap 10
sitemap 11
sitemap 12
sitemap 13
sitemap 14
sitemap 15
sitemap 16
sitemap 17
sitemap 18